SIA „KALNS” dibināta 1994. gadā un šobrīd veiksmīgi darbojas kā mēbeļu ražošanas uzņēmums. Mums ir uzkrāta liela darba pieredze mēbeļu ražošanā, veiksmīgā šo produktu tirdzniecībā, kā arī servisa apkalpošanā. Uzņēmumā darbojas 20 augsti kvalificēti galdnieki. Sadarbībā ar arhitektiem, māksliniekiem un dizaineriem realizējam visneparastākās ieceres.

Mēs izgatavojam mēbeles no masīva koka, finierētas, liekti līmētas, no finiera un lamināta, kā ari realizējam interjera projektus, varam izgatavot kāpnes, bāru, veikalu un banku aprīkojumus. Profesionāli meistari izgatavo arī virpojumus un kokgriezumus.

Mūsu radītie darbi ir redzami daudzās Rīgas un Latvijas vietās. Lielākie pasūtītāji ir Swedbank AS, Pasaules Optika, Parex banka, Samsung Electronics Baltics. Mūsu izstrādājumu kvalitāti un kalpošanas ilgumu ievērojami paaugstina augstvērtīgie apdares materiāli. Izgatavotajām mēbelēm tiek dota garantija 24 mēneši no mēbeļu nodošanas brīža.


SIA „KALNS” savas izgatavotās mēbeles uzstāda Swedbank AS filiāļu telpās jau vairāk kā deviņus gadus. Arī Jums ir iespēja sadarbībā ar SIA „KALNS” iegūt savā īpašumā izstrādājumus, kuri atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Mēs esam parādījuši savu servisa līmeni, mēbeļu kvalitāti, to izturību un esam atvērti jauniem sadarbības projektiem.

Ar cieņu,
SIA “KALNS”
Valdes priekšsēdētājs Guntis Silkalns